У Запоріжжі розпочали розробку Програми комплексного відновлення території Запорізької міської територіальної громади. Громадськість запрошують долучитись до підготовки проєкту й надати свої пропозиції.

Про ці та інші події – у дайджесті новин “Відбудови.Запоріжжя” за період із 12 по 16 лютого 2024 року.

1. Будівництво фортифікацій у Запорізькій області: скасований тендер, коментар голови ЗОВА та 1,3 млрд грн від Уряду

Запорізька обласна військова адміністрація оголосила тендер на загороджувальні піраміди, проте згодом його скасували через відсутність коштів з держбюджету. Однак очільник ОВА запевняє, що фінансування обороноздатності області йде за планом, а тендер відмінили з інших причин.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

2. Агенція USAID допоможе облаштувати підземну школу в Запоріжжі: деталі допомоги

Агенція США з міжнародного розвитку (USAID) підтримає створення безпечних умов у закладах освіти в Запорізькій області для впровадження навчання у змішаному форматі. Мова йде, зокрема, і про будівництво та облаштування нової підземної школи в обласному центрі.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

3. У Раді оборони Запорізької області дозволили встановлювати по місту модульні кіоски-укриття: в.о. мера розповів подробиці

Рада оборони погодила встановлення на території Запоріжжя сертифікованих модулів безпеки за кошти бізнесу. За словами в.о. міського голови Анатолія Куртєва, вже 40 підприємців висловили бажання розташувати такі модульні споруди.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

4. Замість занедбаних приміщень – соціальні гуртожитки: як у Запоріжжі облаштовують шелтери для вимушених переселенців

У Запоріжжі офіційно зареєстровано понад 160 тисяч переселенців. Частково закрити потребу у тимчасовому житлі для них допомагають громадські організації. За кошти міжнародних донорів у співпраці з міською владою вони перетворюють покинуті комунальні приміщення у соціальне помешкання.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

5. Комплексне відновлення громади: у Запоріжжі збирають проєктні ідеї до програми

У Запоріжжі розпочали роботу над розробкою Програми комплексного відновлення території Запорізької міської територіальної громади. Громадськість запрошують долучитись до підготовки проєкту й надати свої пропозиції.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області
Завантажити ще...