Агенція США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту “Демократичне врядування у Східній Україні” підтримає створення безпечних умов у закладах освіти в Запорізькій області для впровадження навчання у змішаному форматі. Мова йде, зокрема, і про будівництво та облаштування нової підземної школи в обласному центрі.

Про це розповіли в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Для того, щоб мешканці Запорізької області могли повернутися у свої домівки, необхідно забезпечити комфортні та безпечні умови для навчання дітей. Ми плануємо не тількі продовжити облаштування укриттів у навчальних закладах, а й побудувати підземну школу, – зазначив очільник ОВА Іван Федоров.

Водночас представники агенції повідомили, що міжнародна організація готова допомогти з комп’ютерами та іншою оргтехнікою для майбутньої школи, а також надати обладнання для ЦНАПів у громадах регіону.

Ще вони запропонували організувати навчання для співробітників паспортних центрів та фахівців, які будуть проєктувати та відновлювати міста і селища, зруйновані російськими окупантами.

Крім цього, USAID надасть допомогу фермерам регіону. Для них готують проєкти з підтримки садівництва, вирощування ягід та подальшої переробки врожаю.

Завантажити ще...