У Запоріжжі завершують відновлення частково зруйнованого ракетним ударом багатоквартирного будинку по проспекту Соборному, 151. Наразі вже виконано майже 80% будівельних робіт.

Про ці та інші події – у дайджесті новин “Відбудови.Запоріжжя” за період із 8 по 12 січня 2024 року.

1. У Широківській громаді під Запоріжжям побудують гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб

У Запорізькому районі відмінили тендер вартістю 53,6 млн грн на будівництво адміністративної будівлі. Замість цього побудують гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

2. На Запоріжжі триває програма компенсації за пошкоджене та зруйноване житло: скільки заяв вже погодили

Жителі Запорізької області подали 1066 заяв на отримання компенсації за пошкоджене майно, однак лише половина з них отримали свої виплати. Також надіслано 70 запитів щодо виплати компенсації за знищені об’єкти нерухомості, з яких лише 13 погоджено комісією.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

3. У центрі Запоріжжя завершують відбудову зруйнованої історичної багатоповерхівки на проспекті

Відновлювальні роботи у пошкодженому будинку на проспекті Соборному, 151 вже виконано майже на 80%. Побудовані з нуля квартири двох відновлених під’їздів готують до здачі в експлуатацію. У приміщеннях житла – готові енергоефективні вікна, нові комунікації електропостачання, водопостачання і каналізації та опалення.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

4. У Запоріжжі планують розробити план сучасної системи управління відходами: що він передбачає

Запорізькі депутати підтримали електронну петицію “Про побудову сучасної системи управління відходами (сортування, компостування та ін.)”. Розробити місцевий план поводження з відходами у місті має КП “Комунсантрансекологія”, спираючись на запропоновану громадськістю дорожню карту.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

5. Запоріжжя отримало у комунальну власність два величезних укриття “Заводу напівпровідників”

Запорізька міська територіальна громада прийняла до комунальної власності дві споруди цивільного захисту приватного акціонерного товариства “Завод напівпровідників”, розташованих за адресою підприємства – по вулиці Тепличній, 16.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області
Завантажити ще...