У Запоріжжі розпочали роботи з будівництва першої «підземної школи». Укриття зведуть на території спеціалізованої школи «Січовий колегіум».  

Про ці та інші події – у дайджесті новин «Відбудови. Запоріжжя» за період із 17 по 21 червня 2024 року.

1. У Запоріжжі змінили умови надання фінансової допомоги власникам зруйнованого житла 

Мешканці Запоріжжя, які отримали житловий сертифікат за зруйноване житло та втратили право власності на нього, зможуть і надалі отримувати фінансову допомогу від міста за оренду житла.

2. «Європейський проспект»: на головній вулиці Запоріжжя демонтують низку МАФів та рекламних вивісок

В рамках впровадження «Коду міста» та реалізації проєкту «Європейський проспект» у Запоріжжі демонтують низку МАФів та рекламних вивісок на головній вулиці міста.

3. У Запоріжжі розпочнуть відбудову пошкодженого будинку на Соборному, 44: як зміниться рух транспорту

У Запоріжжі розпочнуть відновлювальні роботи у пошкодженому будинку на проспекті Соборному, 44. Щоб забезпечити рух будівельної техніки та гарантувати безпеку на території будинку, планується змінити організацію дорожнього руху.

4. У Запоріжжі почали будівництво підземної школи, яке планують закінчити вже восени цього року. ФОТО

У Запоріжжі розпочалося будівництво укриття для спеціалізованої школи «Січовий колегіум». Обʼєкт планують здати в експлуатацію вже восени 2024 року.

5. У Запоріжжі хочуть відремонтувати школу, яка постраждала під час пожежі

У Запоріжжі планують завершити капітальний ремонт загальноосвітньої школи №53 I-II ступенів. Його розпочали ще у 2020 році після масштабної пожежі у навчальному закладі, що сталася майже десять років тому.

Завантажити ще...