На позачерговій сесії Запорізької міської ради депутати внесли зміни до програми надання фінансової підтримки запоріжцям, житло яких було зруйновано або стало непридатним до проживання внаслідок російських обстрілів. Про це «Відбудова. Запоріжжя» повідомляє з посиланням на рішення міськради №7 від 19 червня 2024 року.

Згідно з ним, власники чи співвласники, які отримали житловий сертифікат за зруйноване житло та втратили право власності на нього, зможуть і надалі отримувати фінансову допомогу від міста за оренду житла.

Вона передбачає грошові виплати у розмірі 10 тисяч гривень щомісяця до того моменту, поки власники не реалізують сертифікат та не отримають нове житло.

При цьому зазначається, що виплата допомоги може припинятися не через 3, а через 12 місяців після місяця, в якому виконком Запорізької міської ради затвердив рішення комісії щодо надання компенсації за зруйноване житло.

Раніше ми також повідомляли, що на сесії Запорізької міської ради 19 червня депутати внесли зміни до міської програми обороноздатності й виділили на допомогу військовим ще 68 мільйонів гривень.

Завантажити ще...