Зустрілися з молоддю та оглянули дитячу лікарню: делегація ЮНІСЕФ відвідала Запоріжжя
До Запоріжжя з робочою поїздкою прибула делегація ЮНІСЕФ на чолі з новопризначеною головою Представництва організації в Україні Анн-Клер Дюфей. Деталі поїздки опублікувала Запорізька ОВА.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Міжнародні партнери відвідали освітній заклад, міський молодіжний центр і дитячу лікарню, де ознайомилися з цифровим освітнім центром та ходом будівництва нового хірургічного корпусу.
Під час зустрічі з молоддю Анн-Клер Дюфей розпитала про їхні потреби та навички, необхідні для майбутнього працевлаштування. За її словами, молодь – це не просто майбутнє країни, а її сьогодення, і завдання ЮНІСЕФ – допомогти реалізувати цей потенціал.
Для нас важливо бути поруч із молоддю, адже саме вона формує сьогодення і майбутнє країни. Я мрію, щоб в Україні з’являлося більше можливостей для розвитку молодих людей,
Разом із Запорізькою ОВА сторони обговорили подальші напрями співпраці – від підтримки дітей до розвитку міської інфраструктури.
Авторка: Дар’я Лаврененко