Сьогодні, 14 червня, начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОВА Наталія Власова вручила подяки запорізьким спортсменкам Еліні Сєлємєнєвій та Олександрі Шолоховій, а також їхньому наставнику – Анатолію Михайленку, засновнику і керівнику карате-клубу Concordia та президенту Запорізької обласної федерації карате. Так обласна військова адміністрація відзначила чергові успіхи запорізьких каратисток на міжнародній арені, повідомляє «Відбудова. Запоріжжя».

Лише за два місяці спортсменки привезли в Запоріжжя три медалі з міжнародних змагань. У травні Еліна Сєлємєнєва здобула бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи-2024 з карате, що проходив у Хорватії. Ця нагорода стала першою для 21-річної запоріжанки у дорослій категорії, проте кількість юнацьких та молодіжних нагород спортсменки сягає майже сотні. В червні Еліна Сєлємєнєва та Олександра Шолохова також отримали бронзові медалі на етапі Прем’єр Ліги WKF в Марокко.

Нагородження запорізьких спортсменок Еліни Сєлємєнєвої та Олександри Шолохової

Відповідаючи на запитання «Відбудови. Запоріжжя», тренер каратисток Анатолій Михайленко розповів, що в клубі вже відпрацьована методика тренувань, яка дозволяє досягати високих результатів навіть на міжнародних турнірах і яку можна використовувати для підготовки нових чемпіонів та призерів. Однак разом з тим підкреслив, що ключовою складовою перемог залишаються індивідуальні здібності та наполеглива праця самих спортсменів.

Вручення подяки запорізькому тренеру Анатолію Михайленку

Клуб Concordia є приватним – майже всі витрати на утримання спортивного залу, тренування, підготовку до змагань, екіпірування, участь у змаганнях в Україні та за кордоном покриваються самим клубом, спортсменами та їхніми родинами.

Як зазначив Анатолій Михайленко, однією з найважливіших потреб спортсменів на сьогодні є тренувальна база та її облаштування тренажерами – оскільки більшість коштів витрачається на участь у змаганнях, ресурсів на це майже не залишається.

Раніше ми розповідали, як Анатолій Михайленко «обмінює» кілометри своїх пробіжок на донати на ЗСУ.

Завантажити ще...