У Запоріжжі продовжують відновлювальні роботи у пошкодженому внаслідок російської атаки будинку на вул. Миру, 14. Проєкт відбудови включає не лише ремонт, але й комплексну енергоефективну модернізацію.

Про хід відновлювальних робіт станом на кінець червня розповіли в Службі відновлення в Запорізькій області.

Так, у 3 та 4 підʼїздах чотириповерхового будинку завершили зміцнення несучих конструкцій. Також будівельники утеплили зовнішні стіни по всьому периментру будинку, встановили нові каркаси балконів та вікна.

У Запоріжжі триває відновлення будинку на вул. Миру: що вже зробили
Як виглядає будинок на вулиці Миру, 14. Фото: Служба відновлення

У квартирах, які зазнали пошкоджень, відновили інженерні мережі та внутрішні стіни. Наразі проводять оздоблення нової підлоги, стін та стель. Крім цього, завершуються роботи з утеплення фасадів будинку.

«Ми реалізуємо об’єкт відбудови, враховуючи всі умови термомодернізації. Так, задля покращення енергоефективності будинку, проєктом передбачено загальне утеплення зовнішніх стін мінеральною ватою, що в свою чергу значно придасть комфорт мешканцям будинку, зробивши їх оселі теплими та енергоефективними»

інформація на Facebook-сторінці Служби відновлення

Нагадаємо, що у жовтні 2022 року одна з російських ракет влучила поряд з житловим будинком, розташованим у центрі міста. Внаслідок ворожої атаки були пошкоджені стіни фасаду , квартири та балкони у 3 і 4 під’їздах житлового будинку. Також постраждали системи водовідведення, опалення та електропостачання.

Раніше «Відбудова. Запоріжжя» також повідомляла, як просувається відбудова шести зруйнованих будинків у Запоріжжі. 

Завантажити ще...