У Запоріжжі продовжують капітальні ремонти шести багатоквартирних будинків, зруйнованих внаслідок російських обстрілів. 

Про результати роботи станом на кінець червня 2024 року розповіли в Держагентстві відновлення.

Вул. Незалежної України, 67

У будинку на вул. Незалежної України, 67 відновили стіни та перекриття зруйнованої частини з 1-го по 5-й поверх, а також встановили сходи. Тут закінчили демонтажні роботи у квартирах трьох під’їздів.

Нині продовжують утеплювати фасад, влаштовувати покрівлю 1-го і 2-го під’їздів та інженерні мережі. Завершують влаштування конструкцій балконів.

Відбудова зруйнованого будинку на вул. Незалежної України, 67. Фото: Держагентство відновлення

Вул. Миру, 14

У пошкодженому будинку на вул. Миру, 14 зміцнили конструкції 3-го та 4-го під’їздів, встановили металопластикові вікна у квартирах та на сходах трьох під’їздів.

В ньому продовжують встановлювати інженерні мережі у квартирах та склити балкони, а також завершують утеплення фасаду.

Капітальний ремонт будинку на вул. Миру, 14. Фото: Держагентство відновлення

Вул. Запорізька, 2Б та 2А

Тривають відновлювальні роботи у будинках на вул. Запорізька, 2Б та 2А. Зокрема у першому зміцнюють несучі стіни та перекриття 4-го під’їзду, зводять газобетонні перегородки у квартирах та проводять електромонтажні роботи.

Натомість на вул. Запорізька, 2-А утеплюють фасад 2-го під’їзду, армують та влаштовують опалубку шахти ліфта. Тимчасово перенесли мережі водопостачання і розібрали конструкції з 1-го по 9-й поверх.

Вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3

У багатоповерхівці на вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3 завершили кладку стін, встановили сходи, майданчики та балконні плити.

Будівельники продовжують тинькувати стіни і робити стяжки, а також проводять оздоблювальні роботи й встановлення інженерних мереж. Триває ремонт покрівлі й утеплення фасаду.

Відновлювальні роботи у будинку на вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3. Фото: Держагентство відновлення

Вул. Камʼяногірська, 6

У будинку на вул. Камʼяногірська, 6 продовжують оздоблювальні та електромонтажні роботи, встановлють перегородки у квартирах. Будівельники відновлюють балкони та утеплюють фасад.

Роботи з капітального ремонту багатоквартирних будинків проводять за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ.

Завантажити ще...