Цими вихідними, 6-7 липня, у селі Лукашеве Запорізької області відбудеться будівнича акція для локальних волонтерів від громадської організації «Будуємо Україну Разом».

Про це повідомили на Facebook-сторінці Широківської територіальної громади.

Так, у населеному пункті може з’явитись сучасний Музей локальної історії громади, побудований учасниками БУРчика. У суботу та неділю відбудеться перша зустріч волонтерів, на якій будуть проводити демонтажні роботи.

Учасниками ініціативи можуть стати усі охочі віком від 16-ти років, що проживають у Лукашевому та інших ближніх селах.

Щоб долучитись до створення сучасного простору, необхідно заповнити спеціальну анкету за цим посиланням.

Додамо, що БУРчик – це будівнича акція, що залучає місцеву молодь до волонтерства та активної участі в житті свого міста чи громади, а також формує нові соціальні зв’язки.

Раніше БУР вже влаштовували локальні активності у Запоріжжі. Зокрема проводили дводенну волонтерську ініціативу з відновлення дитячого центру в місті.

Нагадаємо, що у Запорізькій області є кілька волонтерських ініціатив, які займаються відбудовою, серед них – «Будуємо Україну Разом» та добровольчий будівельний батальйон «Добробат». «Відбудова. Запоріжжя» поспілкувалася з волонтерами цих організацій та дізналася, над якими проєктами працювала  молодь.

Завантажити ще...