У парку Героїв Нацгвардії в Хортицькому районі Запоріжжя встановили 28 камер відеоспостереження. Вони вже працюють та охоплюють основні локації парку. Про це повідомили в Хортицькій районній адміністрації.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Систему підключили до міської мережі безпеки та інтегрували з підрозділами Нацполіції. Камери оснащені функціями аналітики.

За даними Prozorro, загалом у запорізьких парках планують встановити 179 камер відеоспостереження. Вартість робіт становить 13,6 млн грн.

Камери встановлюють у:

  • Олександрівському сквері;
  • сквері на бульварі Марії Примаченко;
  • парку Південному;
  • сквері ім. Гутніка-Залужного;
  • парку Перемоги;
  • парку Героїв Нацгвардії;
  • парку Авіаторів.

Раніше ми розповідали, що у Запоріжжі побудують 12 сучасних вбиралень у парках.

Завантажити ще...