У парках Запоріжжя вже працюють десятки камер відеоспостереження
У парку Героїв Нацгвардії в Хортицькому районі Запоріжжя встановили 28 камер відеоспостереження. Вони вже працюють та охоплюють основні локації парку. Про це повідомили в Хортицькій районній адміністрації.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Систему підключили до міської мережі безпеки та інтегрували з підрозділами Нацполіції. Камери оснащені функціями аналітики.
За даними Prozorro, загалом у запорізьких парках планують встановити 179 камер відеоспостереження. Вартість робіт становить 13,6 млн грн.
Камери встановлюють у:
- Олександрівському сквері;
- сквері на бульварі Марії Примаченко;
- парку Південному;
- сквері ім. Гутніка-Залужного;
- парку Перемоги;
- парку Героїв Нацгвардії;
- парку Авіаторів.
Раніше ми розповідали, що у Запоріжжі побудують 12 сучасних вбиралень у парках.