Служба відновлення продовжує капітальний ремонт шести житлових будинків у Запоріжжі, зруйнованих внаслідок російських обстрілів. Нині завершують демонтажні роботи у квартирах та кладку цегляних стін, триває утеплення фасадів, монтаж інженерних мереж, скління вікон і балконів, а також відновлення покрівель.

Про ці та інші події – у дайджесті новин «Відбудови. Запоріжжя» за період із 3 по 7 червня 2024 року.

1. Підтримка бізнесу та професійне навчання: які програми та ініціативи пропонують для запоріжців

На базі регіонального офісу «U-LEAD з Європою» пройшла інформаційна сесія за участі фахівців служби зайнятості. На ній обговорили, які є програми підтримки роботодавців і шукачів роботи у Запорізькій області, а також як мешканці регіону можуть пройти професійне навчання.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

2. Запоріжці розповіли, який з підходів щодо відбудови вважають найкращим

У Запоріжжі провели опитування й визначили, що містяни найкращим варіантом вважають тривалу, але якісну відбудову з повною модернізацією. При цьому запоріжці зацікавлені у прозорості витрат та мають побоювання щодо нецільового використання коштів на різних рівнях. 

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

3. Як проходить відбудова шести багатоповерхівок у Запоріжжі, – ФОТО

У Запоріжжі триває відбудова шести пошкоджених російськими обстрілами будинків у Запоріжжі. Нині завершують демонтажні роботи у квартирах та кладку цегляних стін, триває утеплення фасадів, монтаж інженерних мереж, скління вікон і балконів, а також відновлення покрівель.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

4. У Запоріжжі депутати ухвалили рішення щодо закриття низки навчальних закладів

На сесії Запорізької міської ради 5 червня депутати підтримали рішення щодо реорганізації 14 шкіл та дитячих садочків, шляхом приєднання одних навчальних закладів до інших.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

5. У Запорізькій області громади розробили програми матеріальної підтримки військовослужбовців

У 62 громадах Запорізької області розробили програми матеріальної підтримки військових на загальну суму 382 млн грн. У регіоні планують створити єдину патронатну службу, яка має забезпечити підтримку діючих військовослужбовців, звільнених з полону, демобілізованих та членів їхніх сімей.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області
Завантажити ще...