У Запоріжжі 27 лютого відбувся перший Запорізький форум відновлення, на якому обговорили виклики для економіки обласного центру, а також плани цього року щодо часткового відновлення очної форми навчання у школах, запуску проєкту STEAM-освіти, створення нового молодіжного центру та інших проєктів.

Про ці та інші події – у дайджесті новин “Відбудови.Запоріжжя” за період із 26 лютого по 1 березня 2024 року.

1. Без Маяковського, Гагаріна та Глінки: у Запоріжжі розглянуть перейменування 144 вулиць

У Запоріжжі на наступній сесії міськради розглянуть перейменування 144 вулиць, провулків та площ у місті, які пов’язані російським та радянським минулим. 

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

2. Запуск змішаного навчання, створення нового молодіжного центру та впровадження STEAM-технологій: які освітні проєкти на цей рік планують у мерії Запоріжжя

Під час Запорізького форуму відновлення розповіли, що на Запоріжжя цього року чекає часткове відновлення очної форми навчання у школах, запуск проєкту STEAM-освіти, а також створення нового молодіжного центру.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

3. Власники двох зруйнованих будинків в окупованому Мелітополі отримають житлові сертифікати для придбання нової оселі

В рамках експериментального проєкту дві родини з тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області отримають державні компенсації у вигляді житлових сертифікатів за зруйновані приватні будинки. За допомогою цих сертифікатів власники зруйнованих домівок зможуть придбати нову оселю.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

4. Кадровий дефіцит, недоступність кредитів та нові вимоги містян: на Запорізькому форумі відновлення обговорили проблеми місцевого бізнесу

На Запорізькому форумі відновлення 27 лютого обговорили виклики для економіки обласного центру і проблеми місцевого бізнесу. Мова йде, зокрема, про кадровий дефіцит, недоступність кредитів та питання безпеки.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області

5. Запорізька область спрямує на потреби військових щонайменше 1 млрд грн

На засіданні Ради оборони Запорізької області планують ухвалити рішення направити на потреби українських військових щонайменше 1 мільярд гривень у 2024 році. Ще 300-400 млн грн очікують отримати і від Запоріжжя, якщо відповідна сума буде підтримана депутатами.

ТОП-5 новин тижня про відбудову Запоріжжя та області
Завантажити ще...