Завдяки сонячним електростанціям в Запорізькій області заощадили мільйони гривень – Іван Федоров
Завдяки сонячним електростанціям, встановленим на чотирьох комунальних закладах у Запоріжжі, вдалося зекономити мільйони гривень. Крім того, ці станції обладнані акумуляторами, які забезпечують кілька годин автономного електропостачання у разі блекаутів. Про це під час брифінгу повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає «Відбудова. Запоріжжя».