Жителі Павлівської громади зможуть безкоштовно пройти обстеження та здати аналізи
15 травня у селах Павлівської громади працюватимуть мобільні клініки, де жителі зможуть безкоштовно пройти медичні обстеження, здати аналізи та отримати консультації лікарів. Про це повідомили у Павлівській сільській раді.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
У межах проєкту «Мобільні клініки» Альянсу громадського здоров’я лікарі прийматимуть у селах Поди та Задорожнє.
У Подах мобільна амбулаторія працюватиме з 10:00, у Задорожньому – з 12:00.
Мешканці зможуть отримати консультацію лікаря-терапевта та пройти огляд у стоматолога.
Під час візиту медиків буде доступна низка також безкоштовних обстежень і аналізів, зокрема:
- рентген органів грудної клітини;
- УЗД внутрішніх органів і щитоподібної залози;
- кардіограма;
- вимірювання артеріального тиску;
- визначення рівня глюкози в крові;
- загальний та біохімічний аналізи крові;
- тести на інфекційні захворювання.
За призначенням лікаря жителі також зможуть отримати необхідні ліки. Усі послуги надаватимуть безкоштовно із використанням сучасного обладнання.