15 травня у селах Павлівської громади працюватимуть мобільні клініки, де жителі зможуть безкоштовно пройти медичні обстеження, здати аналізи та отримати консультації лікарів. Про це повідомили у Павлівській сільській раді.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

У межах проєкту «Мобільні клініки» Альянсу громадського здоров’я лікарі прийматимуть у селах Поди та Задорожнє. 

У Подах мобільна амбулаторія працюватиме з 10:00, у Задорожньому – з 12:00. 

Мешканці зможуть отримати консультацію лікаря-терапевта та пройти огляд у стоматолога.

Під час візиту медиків буде доступна низка також безкоштовних обстежень і аналізів, зокрема: 

  • рентген органів грудної клітини;
  • УЗД внутрішніх органів і щитоподібної залози;
  • кардіограма;
  • вимірювання артеріального тиску;
  • визначення рівня глюкози в крові;
  • загальний та біохімічний аналізи крові;
  • тести на інфекційні захворювання.

За призначенням лікаря жителі також зможуть отримати необхідні ліки. Усі послуги надаватимуть безкоштовно із використанням сучасного обладнання.

Завантажити ще...