7-8 вересня у Хорватії відбувся міжнародний турнір 23rd Croatian Karate Open, участь у якому взяли й спортсмени запорізького карате-клубу Concordia. Тренер спортивного клубу Анатолій Михайленко поділився результатами змагань із «Відбудовою. Запоріжжя».

Так, на міжнародному турнірі запорізькі каратисти здобули 7 медалей (2 золоті, 1 срібну та 4 бронзові):

• золоті медалі – Ярослав Кінаш та Савелій Щетинський;
  • срібна медаль – Сандра Шолохова;
  • бронзові медалі – Еліна Сєлємєнєва, Микита Павлюк, Микита Дудка і Темченко Єлизавета.

Пʼяте місце посіли спортсмени Тимур Костюков, Іван Вербицький та Аріна Райко.

Запорізькі спортсмени здобули нагороди на міжнародному турнірі з карате
Запорізькі спортсмени, що здобули нагороди на міжнародному турнірі 23rd Croatian Karate Open

«Цей старт був другим етапом відбору до національної збірної. В результаті виступу у категорії кадети +70кг маємо ліцензію на чемпіонат світу, який відбудеться вже за місяць у Венеції»,

Анатолій Михайленко, тренер карате-клубу Concordia

Ярослав Кінаш, вже як член молодіжної збірної України, виборов золото та здобув кваліфікацію на Чемпіонат світу 2024, який пройде у Венеції 9-13 жовтня.

Нагадаємо, що 24-25 серпня у Києві відбувся чемпіонат України з карате – перший етап відбору до національної збірної. Запорізька команда Concordia посіла 9 місце серед клубів та 7 місце серед усіх областей.

У першому етапі відбору Ярослав Кінаш також здобув золоту медаль. До збірної команди відбирались ще троє запорізьких спортсменів, медалісти чемпіонату України Лілія Юшина, Тимур Костюков та Данило Колодєзний, але не змогли пройти кваліфікацію.