Запорізька каратистка, вихованка карате-клубу Concordia, Еліна Сєлємєнєва здобула бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи-2024 з карате, що проходить у Хорватії.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Української федерації карате.

Дебютантка Еліна Сєлємєнєва виборола «бронзу» у жіночих змаганнях до 68 кг. Каратистка поступилася у півфіналі швейцарській каратистці Елені Квірічі з мінімальним рахунком 1:0. Закрила свій турнір спортсменка перемогою над боснійкою Ілмою Рахманович.

Натомість у чоловічих змаганнях бронзову медаль здобув Валерій Чоботар – у категорії до 84 кг. Він стартував із поразки, але згодом переміг тричі поспіль, зокрема подолав представника Туреччини Арслана Хасана, восьмого зі світового рейтингу у цій категорії.

Запорізька спортсменка отримала «бронзу» на Євро-2024 з карате
Бронзові призери у Євро-2024 з карате Еліна Сєлємєнєва та Валерій Чоботар

Тренер Еліни Селємєнєвої – засновник клубу Concordia Анатолій Михайленко, чиї вихованці регулярно привозять у Запоріжжя медалі міжнародних змагань. Раніше ми розповідали, як спортсмен «обмінює» кілометри своїх пробіжок на донати на ЗСУ.