Запорізька область стала другою в Україні за витратами на генератори
Запорізька область посіла друге місце в Україні за публічними закупівлями генераторів. У 2025 році на це спрямували майже 115 мільйонів гривень. Про це свідчить дослідження YC.Market.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Найбільше коштів на закупівлю генераторів витратили у Києві – 182,2 млн грн. Друге місце посіла Запорізька область – 114,8 млн грн. Далі йдуть Дніпропетровщина (42,7 млн грн) та Вінничина (10,9 млн грн).
Щодо їх цільового призначення, аналітики виділяють п’ять ключових напрямів: економічна діяльність, ЖКГ, освіта, громадський порядок, безпека і судова влада, загальнодержавні функції.
Раніше ми писали, що у Запоріжжі продовжують компенсувати купівлю генераторів для багатоповерхівок.