КНП “Запорізька обласна клінічна лікарня” ЗОР уклало договір з ТОВ “Гарант-Строй 2007” на  реконструкцію приміщень поліклініки. Роботи обійдуться у більш ніж 56 мільйонів гривень.

Про це повідомляє “Відбудова.Запоріжжя” з посиланням на тендер в системі закупівель “Прозоро”.

Фірма має зробити ремонт у приміщеннях, оновити стелю, електрообладнання, вентиляцію, опалення. Відремонтувати машинне відділення ліфту та шахту ліфту, та інше. Детальніше ознайомитися з усіма роботами можна, перейшовши за посиланням. Роботи планують завершити до кінця цього року.

В закупівлю втрутилось управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, яке виявило ознаки порушення законодавства та заявило про початок моніторингу процедури закупівлі.

Вже 28 грудня були оприлюднені висновки про результати моніторингу. Так, Держаудитслужбою були виявлені численні порушення під час закупівлі, які вона зобов’язала усунути в установленому законодавством порядку.

В цей же день, 28 грудня, КНП “Запорізька обласна клінічна лікарня” ЗОР все ж таки уклало договір з ТОВ “Гарант-Строй 2007”, а 4 січня опублікувало Заперечення на відповідь Східного офісу ДАСУ.

Запорізька обласна клінічна лікарня уклала договір на реконструкцію на 56 млн грн: Держаудитслужба виявила порушення 
Запорізька обласна клінічна лікарня уклала договір на реконструкцію на 56 млн грн: Держаудитслужба виявила порушення 

11 січня на висновок за результатами моніторингу Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР подано позовну заяву на оскарження.

Завантажити ще...