У вівторок, 25 червня, в Україну з російського полону вдалося повернути 90 українських захисників, серед яких 11 – із Запорізької області.

Про це 26 червня повідомив очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

«На Батьківщину повернулося 11 військовослужбовців із Запорізької області. Всі вони наразі проходять медичний та психологічний огляд після тортур, завданих у російському полоні»

Іван Федоров, очільник Запорізької обласної військової адміністрації

Як повідомили у координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, вчора додому повернулись 32 нацгвардійці, 18 прикордонників, 17 представників військово-морських сил, 15 бійців ЗСУ та 8 тероборонівців.

У тому числі вдалося повернути 59 оборонців Маріуполя, з них – 52 бійці, які вийшли з «Азовсталі» у травні 2022 року. Також з полону визволено 5 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС.

Нагадаємо, що це вже пʼятий із початку 2024 року обмін полоненими. Зокрема, на початку червня в Україну з російського полону звільнили трьох мешканців Запорізької області.

Натомість найбільший обмін полоненими за час повномасштабного вторгнення відбувся 3 січня 2024 року. Додому повернулися 230 українських захисників, серед яких 16 – із Запорізької області.

Завантажити ще...