Станом на 24 листопада відновлювальні роботи у будинку на Соборному, 151, що постраждав внаслідок російської ракетної атаки, виконано на 60%.

Про це повідомили представники міської влади під час виїзної наради щодо будівельних робіт.

Наразі в будинку зроблено майже всю покрівлю, окрім невеликої частини, яку закінчать після встановлення архітектурних елементів фасаду.

Під’їзди відремонтовано на 80%, а у квартирах, до яких є доступ і мешканці яких згодилися міняти вікна, встановлено склопакети.

Цього тижня у відновленій частині будинку проводитимуть внутрішні роботи: поклейку шпалер, укладання плитки та монтаж натяжних стель.

У ще одному пошкодженому будинку на Кияшка, 22 завершено прокладання електромереж у квартирах, тепер їх прокладають у під’їздах. У 1-му під’їзді виконано штукатурення. Загалом встановлено майже всі вікна.

У відновленому під’їзді в будинку на Сталеварів, 16 завершено монолітну частину. Наразі триває встановлення стін з газобетонних блоків на 1-му та 2-му поверхах.

У квартирах на Зестафонській, 10 поклеєно 80% шпалер та укладено 90% плитки. Зараз триває монтаж натяжних стель та встановлення квартирних дверей.

Завантажити ще...