Станом на кінець травня відновлювальні роботи у пошкодженому будинку на Кияшка, 22 знаходяться на фінальному етапі, їх планують завершити до серпня цього року.

Про це розповіли в Запорізької обласній військовій адміністрації.

За словами керівника підрядної компанії Сергія Дідуха, будівельники вже виконали майже 80% запланованого. Тут відновили покрівлю, посилили металоконструкціями несучі стіни, встановили нову систему опалення. Зараз тривають внутрішні оздоблювальні роботи в квартирах і під’їздах та термомодернізація будинку.

Перша заступниця директора Департаменту з управління ЖКГ Запорізької міськради Інна Внукова повідомила, що в будинку також відремонтували й укриття.

Воно повністю відповідає всім вимогам та може використовуватися як найпростіше укриття. Також у будинку облаштують ЦНАП. Там жителі Дніпровського району зможуть швидко та зручно отримувати необхідні послуги, – зазначила посадовиця.

Відбудову будинку на Кияшка, 22 планують завершити до серпня
Відбудову будинку на Кияшка, 22 планують завершити до серпня
Відбудову будинку на Кияшка, 22 планують завершити до серпня
Відновлення будинку на Кияшка, 22 у Запоріжжі. Фото: ЗОВА

Проєкт фінансується з місцевого бюджету та Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Вартість відбудови будинку складає понад 80 млн грн. Капітальним ремонтом будівлі займається підрядна організація «Статусбудінжиніринг».

Нагадаємо, що відновлення частково зруйнованого триповерхового будинку по вулиці Кияшка, 22 розпочали влітку 2023 року. Російська ракета влучила в нього у вересні 2022 року.

Завантажити ще...