Учасники бойових дій та внутрішньо переміщені особи можуть скористатись безкоштовними вантажними перевезеннями упродовж двох місяців.

Про це «Відбудові. Запоріжжя» повідомили в транспортній компанії «Грузар», яка запустила соціальний проєкт.

Програма передбачає допомогу найуразливішим сім’ям учасників бойових дій та переселенців, які постраждали від російської агресії. Планується, що у 2024-25 роках її отримають близько 3 тисяч сімей.

«Цей проєкт дасть змогу людям, які були змушені залишити домівку внаслідок російської агресії, безкоштовно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі, або переїхати в безпечне місце»

повідомлення від компанії «Грузар»

Скористатись можливістю можуть родини, які відправлять заявку та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД. Упродовж двох місяців вони зможуть отримати безоплатні послуги переїзду, транспортування чи вантажників.

Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-анкету за цим посиланням. Однак це не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.

Для уточнення інформації можна зателефонувати за номером підтримки: +380 93 990 18 91. Звернутись можна у будні з 10.00 до 18.00.

Завантажити ще...