У чотирьох регіонах України, зокрема Запорізькій області, стартувала грантова програма для підтримки малого та середнього бізнесу. Ініціатори програми мають на меті допомогти підприємцям подолати негативні наслідки війни, а також посприяти збільшенню робочих місць.

Про це повідомляє Данська рада у справах біженців на Facebook-сторінці.

Подати заявки на участь можуть власники підприємств, що розташовані у Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській та Запорізькій областях.

У пріоритеті – підприємства та ФОПи, які постраждали внаслідок війни та виробляють товари або надають послуги для покриття базових потреб населення.

Сума гранту – до 5 тисяч доларів США. Кошти можуть бути використані на покриття таких витрат:

  • придбання обладнання;
  • оплату оренди приміщення;
  • оплату лізингу обладнання;
  • інші актуальні потреби бізнесу.

За словами організаторів, додатково до гранту програма передбачає до 5 годин бізнес-консультацій (бухгалтерський облік, маркетинг, юридична допомога тощо).

За умовами, треба працевлаштувати щонайменше на 6 місяців принаймні одну людину, яка постраждала від війни. До суми гранту не входить заробітна плата для нового співробітника, проте державою передбачені компенсації за прецевлаштування ВПО чи осіб з інвалідністю.

Для участі у програмі необхідно заповнити анкету, прикріпивши бізнес-план у довільній формі. Реєстрація буде закрита за декілька тижнів. Набір триватиме, поки не набереться необхідна кількість учасників.

Раніше «Відбудова. Запоріжжя» повідомляла, що у Запорізькій області планують спрямувати 11 млн грн на підтримку бізнесу.

Завантажити ще...