За даними Міністерства відновлення, у Запорізькій області 39% територіальних громад затвердили стратегічні документи розвитку на наступні роки. Водночас ще 54% громад розпочали роботу над цим.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Усього в Запорізькому регіоні затвердили 26 стратегічних документів розвитку, ще 36 наразі перебувають у стадії розробки.

У Запорізькій області 39% громад затвердили стратегії розвитку
Стан затвердження стратегічних документів у розрізі регіонів. Інфографіка: Мінвідновлення

Серед лідерів за кількістю затверджених стратегій розвитку громад: Вінницька (95%), Полтавська (80%), Івано-Франківська (74%), Львівська (74%) та Миколаївська (73%) області.

Водночас найбільша кількість проєктів стратегій розробляються у Закарпатській (77%), Київській (59%), Харківській (55%), Запорізькій (54%) та Рівненській (53%) областях.

У Запорізькій області 39% громад затвердили стратегії розвитку
Рівень охоплення стратегічного планування. Інфографіка: Мінвідновлення

Стратегії розвитку є основою регіонального відновлення. Це ключовий планувальний документ і головний орієнтир для розвитку громад на найближчі роки. Визначити стратегічні цілі, розробити план заходів, скласти перелік ключових проєктів, показників й інструментів моніторингу, спираючись на сучасні методики – все це є непростим, але вкрай важливим завданням, – зазначають у міністерстві.

Усього понад 90% громад розробляють або вже затвердили стратегічні документи розвитку.

Завантажити ще...