У Запорізькій області встановили нову станцію моніторингу якості повітря
У Запорізькій області встановили одну з шести нових станцій моніторингу якості повітря в Україні. Про це повідомили у Міністерстві економіки.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Станції працюють автоматично та вимірюють ключові показники якості повітря.
Зокрема, система фіксує:
- діоксид азоту (NO₂);
- озон (O₃);
- оксид вуглецю (CO);
- тверді частинки (PM₁₀ та PM₂.₅).
Інші станції встановили у Львівській, Івано-Франківській, Сумській та Івано-Франківській областях.
Раніше ми писали, що транзитний центр у Запоріжжі отримав 6 зарядних станцій.