У Запоріжжі продовжують облаштовувати сховища в закладах середньої освіти. В гімназії № 77, що знаходиться в Шевченківському районі міста, завершили капітальний ремонт укриття. 

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Під час ремонту встановили двері з системою “антипаніка”, вентиляційну систему, нові мережі електро- та водопостачання, а також відремонтували підлогу, стіни й стелю, замінили частину каналізаційної системи, облаштували санвузол.

Зазначається, що у ньому наявні три виходи, один з яких можна використовувати для маломобільних груп населення.

Відтепер в укритті може перебувати одночасно 160 людей, простір якого розподілено на декілька частин:

  • ігрова зона;
  • зона для спілкування з психологом;
  • медична зона;
  • бібліотечна зона.
У Запоріжжі завершили капітальний ремонт шкільного укриття, – ФОТО
У Запоріжжі завершили капітальний ремонт шкільного укриття, – ФОТО
Облаштування укриття в запорізькій гімназії № 77. Фото: міськрада

В мерії кажуть, що наявність облаштованого укриття дозволить запровадити змішаний формат навчання. Проте директорка гімназії Лариса Маркова зазначає, що наразі лише 30% батьків погодились на таку форму навчання.

“Всього у закладі освіти – 396 дітей, з них у Запоріжжі залишається 277. За попереднім опитуванням, 30% батьків дали згоду на змішану форму навчання, інші ще думають. Всього в нас 16 класів, з них 11 – інклюзивні. У гімназії навчається 20 діток з особливими освітніми потребами, з якими дуже важко працювати у дистанційному форматі”, – розповіла директорка гімназії.

Шкільне укриття цілодобово доступне також і для місцевого населення під час повітряних тривог.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі завершили реконструкцію найпростішого укриття у колегіумі “Мала гуманітарна академія”, що в Хортицькому районі міста.

Авторка: Євгенія Казанцева

Завантажити ще...