У Запоріжжі припинять діяльность закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №221 «Пілот» Запорізької міської ради шляхом приєднання до іншого садочка №247 «Грибочок». Про це повідомляє «Відбудова. Запоріжжя» з посиланням на Рішення міської ради від 20.05.2024 № 19.    

З метою оптимізації роботи закладів освіти, забезпечення раціонального використання бюджетних коштів, реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, Запорізька міська рада вирішила закрити заклад дошкільної освіти № 221 «Пілот». Заклад розташований у Запоріжжі на вул. Бородінська, 10а. Ясла-садок приєднають до іншого закладу дошкільної освіти № 247 «Грибочок» Запорізької міської ради, який розташований за адресою: у Запоріжжі у провулку Гуцульському, буд. 1.

У Запоріжжі закривають яслі-садочок: приміщення закладу виставили на продаж
Заклад дошкільної освіти № 247 «Грибочок» Запорізької міської ради

За рішення про припинення роботи дошкільного закладу депутати проголосували на позачерговій сесії Запорізької міської ради, яка відбулася 20 травня.

У Запоріжжі закривають яслі-садочок: приміщення закладу виставили на продаж
Поіменне голосування за припинення діяльності закладу дошкільної освіти №221 «Пілот»

Приміщення дитячого садочку вже виставили на продаж.  На ОЛХ вказано, що його продають за 290 000$. Об’єкт розташований на ділянці площею 1 гектар, загальна площа будівлі складає 2000 м2. Оголошення опубліковане 26 травня.

У Запоріжжі закривають яслі-садочок: приміщення закладу виставили на продаж
Оголошення про продаж приміщення закладу дошкільної освіти № 221 «Пілот»

Варто зазначити, що запорізька влада анонсувала оптимізацію в освіті. Як повідомили у Запорізькій міській раді, в середньому наповнюваність класів знизилася до 26,3 учня з необхідних 27,5. Після початку повномасштабного вторгнення з міста виїхало 40% дітей. Таку статистику наводять у мерії. У зв’язку з цим місцева влада планує оптимізувати навчальні заклади Запоріжжя, адже з поточного року обсяг державної субвенції на оплату праці педагогів залежатиме від наповнюваності класів.

Завантажити ще...