На позачерговому засіданні Запорізької міської ради депутати підтримали петицію про перейменування вулиці міста на честь полеглого у війні військового Віталія Чуйка.

Про це «Відбудова. Запоріжжя» повідомляє із посиланням рішення Запорізької міськради №3 від 24 квітня 2024 року.

Відповідну петицію зареєструвала Ірина Малахова, дружина загиблого воїна Віталія Чуйка, у Єдиній системі місцевих петицій ще 12 січня.

Рідні, друзі, побратими та мешканці міста Запоріжжя звертаються з проханням присвоїти назву одній з вулиць міста Запоріжжя на честь загиблого в бою Героя Чуйка Віталія Олександровича. Мужній воїн добровільно став на захист України з перших днів війни, – йдеться у тексті петиції.

Як зазначається, під час повномасштабної війни Віталій став на захист України у лавах Сил ТРО Збройних сил України. Був старшим механіком взводу матеріально-технічного забезпечення 108-го батальйону 111-ї окремої бригади територіальної оборони.

Військовослужбовець постійно знаходився на гарячих напрямках, разом з побратимами звільняв Луганську, Харківську, а згодом і Донецьку області.

У Запоріжжі зʼявиться вулиця на честь загиблого військового Віталія Чуйка
Віталій Чуйко під час проходження військової служби. Джерело: E-DEM 

Перейменування вулиці стане правильним кроком до вшанування пам‘яті воїна, який віддав саме дорогоцінне – своє життя задля безпеки та перемоги України, – підсумовує авторка петиції.

Родом він із Запоріжжя, все своє життя прожив у Дніпровському районі міста. Загинув на бойовому завданні 26 жовтня 2022 року від смертельно-вибухової травми на Донеччині. Йому було 44 роки. У Віталія залишилися дружина і донька.

Завантажити ще...