У Запоріжжі тривають будівельні роботи у шести житлових будинках, пошкоджених внаслідок російських обстрілів. За словами начальника Служби відновлення, на кожному з них відбудова просувається згідно із затвердженими графіками.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області.

За умови сталого фінансування та сприятливих погодних умов, підрядник буде намагатися пришвидшити виконання робіт, де це технологічно можливо, і завершити роботи вже в цьому році, – зазначив начальник Служби відновлення Олег Галич.

Так, у будинку по вул. Незалежної України, 67 прокладають цегляні стіни та перегородки 1-го поверху зруйнованих під’їздів. Також тут триває влаштування монолітного поясу 1-го поверху.

Натомість у квартирах 1-го та 2-го під’їздів проводяться демонтажні та оздоблювальні роботи.

У Запоріжжі розповіли про терміни відбудови ще 6 пошкоджених житлових будинків, – ФОТО
Відновлення пошкодженого росіянами будинку по вул. Незалежної України, 67. Фото: Служба відновлення

У будинку вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3 будівельники вже завершили роботи з демонтажу цегляних стін та плит перекриття. Наразі тут теж розпочали роботи з цегляної кладки цоколю та стін 1-го поверху зруйнованих під’їздів.

Крім цього, тривають оздоблювальні роботи в квартирах 1-3 під’їздів та становлюються металопластикові вікна.

У Запоріжжі розповіли про терміни відбудови ще 6 пошкоджених житлових будинків, – ФОТО
Будівельні роботи у будинку по вул. Незалежної України, 80. Фото: Служба відновлення

У пошкодженій чотирьохповерхівці по вул. Миру, 14 посилюють несучі конструкції 3 та 4-го під’їздів будинку. В квартирах цих під’їздів тривають демонтажні, оздоблювальні та електромонтажні роботи. Також в будинку встановлюються металопластикові вікна в квартирах.

Аналогічні роботи проводять і у в квартирах 1-го під’їзду пошкодженого будинку по вул. Камʼяногірська, 6.

У Запоріжжі розповіли про терміни відбудови ще 6 пошкоджених житлових будинків, – ФОТО
Відбудова пошкодженого будинку по вул. Миру, 14. Фото: Служба відновлення

У багатоповерхівці по вул. Запорізька, 2А будівельники вже завершили демонтажні роботи в квартирах 1-го під’їзду. Наразі триває демонтаж та розбирання конструкцій цього під’їзду.

Натомість у будинку по вул. Запорізька, 2Б відновлення проводиться в межах 4-го під’їзду. В квартирах тривають демонтажні та оздоблювальні роботи.

Також розпочали роботи з посилення та відновлення несучих конструкцій стін та перекриттів під’їзду. У квартирах будуть встановлювати металопластикові вікна.

У Запоріжжі розповіли про терміни відбудови ще 6 пошкоджених житлових будинків, – ФОТО
Процес відбудови у зруйнованому внаслідок воєнних дій будинку. Фото: Служба відновлення

Раніше ми повідомляли про хід відновлювальних робіт у чотирьох зруйнованих росіянами будинках на Кияшка, 22, Соборному, 151, Зестафонській, 10 та Сталеварів, 16.

Завантажити ще...