Продовжуються відновлювальні роботи у трьох запорізьких багатоповерхівках, які було пошкоджено внаслідок ракетних атак РФ.

Про хід робіт розповідає “Відбудова.Запоріжжя” із посиланням на дані обласної військової адміністрації.

За попередньою інформацією, на проспекті Соборному, 151 пошкоджено 11 квартир, ще 11 – знищено повністю. Наразі триває зведення зруйнованої частини будинку та паралельно проводиться капітальний ремонт даху і тепломодернізація будівлі. Крім цього, здійснюється відновлення внутрішніх комунікацій.

Загалом проєкт розрахований на 2 роки, однак фахівці планують завершити внутрішньо-опоряджувальні роботи вже цьогоріч. Після завершення основних робіт виконають реставрацію фасаду.

Водночас триває відбудова і на вулиці Кияшка, 22. Наразі повністю завершено демонтаж та відновлення тримальних конструкцій й укріплення стін. Найближчим часом буде повністю відновлено каркас покрівлі.

В приміщеннях виконуються внутрішньо-опоряджувальні роботи та відновлюється укриття. За словами підрядника, фахівці прискорюють темпи робіт, щоб запустити опалювальну систему будинку вже в цьому році.

На Зестафонській, 10 вже відновлено опорні конструкції, які запобігають руйнуванню та деформації будівлі. Фахівці облаштували мембранну покрівлю по всьому периметру та встановили металопластикові вікна, які дозволили розпочати внутрішньо опоряджувальні роботи.

Процес термомодернізації об’єкта вже також стартував. Завершується підключення до комунальних мереж – первинний монтаж електро- та водопостачання, зокрема в підвальних приміщеннях.

Нагадаємо, що відбудова зруйнованих багатоповерхівок здійснюється коштом місцевого бюджету, приватних інвесторів та державної субвенції. 

Завантажити ще...