На безпечній території Запорізької області комбіновану очно-дистанційну форму навчання погодили  у майже 40 навчальних закладах.

Про це під час прес-конференції розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко, повідомляє «Відбудова. Запоріжжя».

Минулого року рішенням Ради оборони Запорізької області було погоджено проходження освітнього процесу в змішаному форматі у 36 закладах освіти регіону.

«Три школи ми додаємо у перелік закладів зі змішаною формою навчання. Одну – навпаки повертаємо на «дистанційку». Як виявилося, цей заклад не має власного кваліфікованого укриття і планує використовувати інше сховище на відстані 500 метрів. Ракети летять до нас не 2-3 години, а 30-40 секунд. Це неприпустимо», – підкреслив начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко.

Голова області нагадав, що у 2023 році у навчальних закладах Запорізького регіону розпочали капітальні ремонти найпростіших укриттів за рахунок державної субвенції та місцевих бюджетів. Дедлайн виконання робіт був у грудні.

«Підрядники мене запевняли, що встигнуть, але впоралися далеко не всі. Є питання щодо якості виконання робіт. Найближчим часом відбудеться перевірка. Безпека наших дітей –найголовніше», – зазначив Малашко.

Раніше ми повідомляли, що у Широківській громаді Запорізького району замість нової адміністративної будівлі побудують гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб.

Завантажити ще...