24 червня у Запоріжжі стартувало онлайн-опитування щодо об’єднання шкіл та дитячих садків на території міста. Саме у такому форматі місцева влада вирішила провести громадські слухання, ініційовані активістами. Про це «Відбудова. Запоріжжя» повідомляє з посиланням на розпорядження міського голови від №163р «Про проведення громадських слухань» від 19 червня 2024 року.

Опитування включає лише 5 закритих питань із відповідями «так» чи «ні»:

  1. На вашу думку, система освіти сьогодні працює ефективно?
  2. Чи впала якість освіти після пандемії коронавірусу, повномасштабного вторгнення та впровадження онлайн-формату?
  3. Чи згодні ви з думкою, що дитина після тривалого онлайн-навчання має соціалізуватися шляхом спілкування з однолітками?
  4. Чи підтримуєте ви рішення «консервації» шкіл, в яких не відбувається освітній процес, і відкрити їх після скасування воєнного стану?
  5. Адаптація системи шкільної освіти до сучасних умов відбувається і в інших прифронтових обласних центрах (Херсон, Миколаїв, Суми). Ви згодні з тим, що Запоріжжю треба рухатися в єдиному напрямку з українськими містами?

Воно триватиме з 24 червня по 18 липня на порталі «Єдина платформа місцевої електронної демократії». Його можна пройти за цим посиланням, зареєструвавшись на платформі за допомогою BankID чи електронного підпису.

Нагадаємо, що на сесії Запорізької міської ради 5 червня депутати ухвалили рішення щодо закриття 14 навчальних закладів у Запоріжжі. Однак батьківська спільнота й активісти були проти таких змін й закликали провести громадські слухання. В міськраді на це погодились, але вже після прийняття рішення про обʼєднання шкіл.

Завантажити ще...