Роботи з відновлення багатоповерхових будинків по вул. Запорізька 2-А та 2-Б планують завершити у липні та грудні 2024 року.

Про це розповіли у Службі відновлення в Запорізькій області.

Так, у будинку по вул. Запорізька, 2Б демонтують пошкоджені конструкції 4-го під’їзду, відновлять несучі конструкцї цього під’їзду, проведуть ремонт квартир та сходових клітин, а також замінять пошкоджені вікна і двері, відновлять інженерні мережі.

Натомість у будинку по вул. Запорізька, 2А, планують відбудувати 1-ий під’їзд будинку, повністю відновити інженерні мережі, відремонтувати квартири, сходові клітини. У ньому відновлять шахту ліфта, а також проведуть ремонт покрівлі, утеплення фасаду і благоустрій території.

Відбудова багатоповерхівки на Запорізькій, 2-А коштуватиме 111 млн грн. Капітальний ремонт планують завершити вже у грудні 2024 року, але це за умови сталого фінансування. На Запорізькій, 2-Б обсяг робіт менший, тому ремонт об’єкту обійдеться у 26 млн грн, а завершити його планують вже у липні цього року.

Нагадаємо, що багатоповерхівки були пошкоджені внаслідок російського обстрілу Запоріжжя 22 березня 2023 року. Тоді внаслідок ворожої ракетної атаки загинули дві людини, більше ніж 30 мешканців отримали поранення.

Завантажити ще...