У Запоріжжі продовжуються відновлювальні роботи у чотирьох багатоповерхівках, що зазнали руйнувань внаслідок російських ракетних атак восени 2022 року.

Про це повідомили представники міської влади під час виїзної наради щодо будівельних робіт.  На якому етапі наразі роботи дізнавались журналісти «Відбудова.Запоріжжя».

Так, у будинку на вул. Кияшка, 22, який постраждав торік 24 вересня, будівельники облаштували обрешітку і мембрану на покрівлі та розпочали укладання металочерепиці.

Наразі виконується монтаж внутрішніх перегородок, демонтаж старої та монтаж нової підлог, а також штукатурні роботи у квартирах і в укритті будинку. Цього тижня заплановано встановлення вікон на сходових клітинах.

У Запоріжжі продовжують відновлювати будинки, пошкоджені внаслідок російських ракетних атак:  на якому етапі роботи

У будинку на пр. Соборному, 151 вже завершено відбудову 2-го поверху, а на цьому тижні заплановано відновлення 3-го. У 4-х під’їздах майже завершено утеплювальні роботи. На даху також почали укладання металочерепиці.

Будівельники вже розпочали бетонування перекриття між 1-м поверхом і підвалом у багатоповерхівці на вул. Сталеварів, 16. Наразі у вцілілій частині будинку облаштували обрешітку і мембрану на покрівлі. Цього тижня планують почати укладання металочерепиці та ремонт квартир.

Щодо будинку на вул. Зестафонська, 10 відомо, що там вже замінили вікна та закінчують монтаж нової покрівлі усього будинку. У квартирах тривають штукатурні роботи.

У Запоріжжі продовжують відновлювати будинки, пошкоджені внаслідок російських ракетних атак:  на якому етапі роботи
Завантажити ще...