Запорізький багатопрофільний ліцей №99 увійшов до першої хвилі майбутніх профільних закладів, яким виділили фінансування на створення сучасних STEM-кабінетів. Про це повідомляє «Відбудова. Запоріжжя» із посиланням на відповідний наказ МОН.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Згідно з наказом, запорізькому ліцею виділили 31,8 млн грн. Але повна потреба закладу в оснащенні оцінюється у 35,3 млн грн.

Кошти мають спрямувати на облаштування лабораторій природничої освітньої галузі для якісного викладання фізики, хімії, біології або інтегрованих курсів, зокрема у STEM-лабораторіях. 

Головна мета – забезпечити школи обладнанням, що дасть змогу учням не просто здобувати теоретичні знання, а й застосовувати їх на практиці через дослідження та експерименти,

зазначають в МОН.

Загалом по Україні гроші на сучасні лабораторії отримають 85 шкіл – їм виділили понад 459 мільйонів гривень.

Оновлення матеріально-технічної бази є підготовкою до реформи профільної середньої освіти, офіційний старт якої заплановано на 1 вересня 2027 року.

Завантажити ще...