У середу, 3 липня, представників громадських організацій, бізнесу та органів місцевого самоврядування запрошують долучитись до воркшопу «Післявоєнне довкіллєве відновлення Запоріжжя».

Захід анонсувала громадська організація «Інститут розвитку суспільних інновацій».

Як зазначається, екологічні негаразди були в Запоріжжі і до повномасштабного вторгнення, проте події останніх двох років суттєво загострили проблему.

Соціологічні опитування показують, що тема екології є однією з ключових сфер, які турбують запоріжців. Більше 80% жителів вважають, що місто є екологічно забрудненим, – підкреслили в громадській організації.

Учасники воркшопу оцінять екологічні проблеми міста, визначать стратегічні та оперативні цілі у напрямку захисту довкілля й обговорять пропозиції щодо подальшого його відновлення.

Планується, що ці напрацювання можуть увійти до частини рекомендацій стратегічних документів з відновлення Запоріжжя.

Відновлення і розвиток громади неможливі без адекватної екологічної політики в місті, яка дозволить втримати баланс між економікою та комфортним життям, – додали організатори заходу.

Подія відбудеться у Незламному хабі ПК «Орбіта» за адресою вулиця Вячеслава Зайцева, 9. Воркшоп триватиме близько двох годин з 10:00 до 12:00. Щоб долучитись, необхідно заповнити спеціальну форму.

Довідка

Захід організовують в рамках проєкту «Посилення громадської участі у відновленні та розвитку Запоріжжя», що триватиме до жовтня 2024 року.

Він передбачає серію воркшопів за участі експертів з досвідом відбудови постраждалих громад, які допоможуть активним мешканцям міста напрацювати спільне бачення відновлення та розвитку Запоріжжя.

Завантажити ще...