У Держаудитслужбі повідомляють, що керівництво запорізького КП “Управління капітального будівництва” не дало аудиторам перевірити як використали бюджетні гроші під час закупівель та відбудови будинку на пр. Соборний/вул. Сталеварів № 151/11.

Про це йдеться на сайті відомства.

Зазначається, що від жителів Запоріжжя та місцевих активістів неодноразово надходила інформація про суттєві порушення законодавства та завищення вартості будівельних робіт під час відбудови цього будинку.

Нагадаємо, що жовтні 2022 року через влучання ворожої ракети будинок був частково зруйнований. Замовником відновлювальних робіт виступило КП “Управління капітального будівництва”, яке уклало з підрядною організацією два договори на закупівлю робіт на загальну суму близько 286 млн гривень.

Перевірка комунального підприємства мала розпочатися 12 лютого, але через перешкоди його керівництва, аудитори не змогли розпочати свою роботу.

Про факт перешкоджання повідомлено Національну поліцію з подальшим внесенням даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За перешкоджання роботі аудиторів передбачена кримінальна відповідальність.

Завантажити ще...