Вперше від початку повномасштабної війни 24 заклади освіти у Запоріжжі перейдуть на змішану форму навчання за умови дотримання усіх правил безпеки.

Про це повідомляє «Відбудова. Запоріжжя» із посиланням на рішення виконкому Запорізької міської ради №86 від 26 березня 2024 року.

Згідно з ним, з 1 квітня 2024 року у змішаному форматі запрацюють 3 навчальні заклади у Вознесенівському районі, 5 – в Олександрівському та ще 4 у Комунарському районах.

Найбільше шкіл розпочнуть свою роботу у такому форматі в Шевченківському районі – 7 навчальних закладів. Натомість найменше у Дніпровському та Хортицькому – по два заклади освіти, а також один навчальний комплекс у Заводському районі.

У Запоріжжі 24 заклади освіти перейдуть на змішану форму навчання

Як зазначили в Запорізькій ОВА, наступний крок – затвердження цього рішення на Раді оборони, засідання якої відбудеться найближчими днями.

Важливо розуміти, що перехід на змішаний формат навчання здійснюється виключно за бажанням батьків. Розпочнуть роботу в такому форматі тільки ті заклади, які мають обладнані укриття, – йдеться у повідомленні ЗОВА.

Повідомляється, що з педагогами та школярами будуть проведені навчання щодо поведінки під час екстрених ситуацій.

Нагадаємо, що перед цим у Запоріжжі разом із освітянами, батьками школярів та владою відбулось обговорення щодо переходу на змішаний формат навчання в освітніх закладах.

Завантажити ще...