У закладах освіти Запоріжжя розпочали встановлення бронеплівки на вікна. До початку нового навчального року планують захистити близько шести тисяч вікон у школах, дитячих садках і закладах позашкільної освіти. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Роботи вже тривають у Шевченківському, Космічному та Олександрівському районах міста. Бронеплівка має зменшити ризик травмування уламками скла під час вибухової хвилі.

Перед встановленням кожне вікно проходить підготовку. Фахівці демонтують жалюзі, очищують скло та лише після цього наносять захисну плівку. 

Для захисту використовують бронеплівку товщиною 220 мікрон, яка допомагає стримувати уламки скла під час вибухової хвилі, робить конструкцію міцнішою та зменшує ризик травмування людей, які перебувають у приміщенні.

Завершити роботи планують до початку нового навчального року.

Раніше ми писали, що ударостійку плівку також планують встановлювати на вікна медичних закладів міста.

Завантажити ще...