У Шевченківському районі Запоріжжя внаслідок російської атаки у ніч на 2 червня пошкоджено 17 житлових будинків. Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Пошкоджень зазнали 15 багатоквартирних та два приватні будинки. Станом на 12:00 по допомогу звернулися 32 мешканці.

Фахівці продовжують обстежувати територію та фіксувати наслідки обстрілу. До ліквідації пошкоджень залучені міські служби, рятувальники, поліція, соціальні працівники та представники благодійних організацій,

йдеться у дописі міськради.

Працівники КП «Запоріжремсервіс» вже закрили вибиті вікна у чотирьох багатоквартирних будинках та нежитловому приміщенні. Роботи з усунення наслідків тривають.

Нагадаємо, що в ніч на 2 червня російські війська здійснили масовану комбіновану атаку на Запоріжжя. Ворог завдав щонайменше 20 ударів по місту із різних видів озброєння.

Завантажити ще...