У Шевченківському районі Запоріжжя через нічну атаку пошкоджено 17 житлових будинків
У Шевченківському районі Запоріжжя внаслідок російської атаки у ніч на 2 червня пошкоджено 17 житлових будинків. Про це повідомили в Запорізькій міській раді.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Пошкоджень зазнали 15 багатоквартирних та два приватні будинки. Станом на 12:00 по допомогу звернулися 32 мешканці.
Фахівці продовжують обстежувати територію та фіксувати наслідки обстрілу. До ліквідації пошкоджень залучені міські служби, рятувальники, поліція, соціальні працівники та представники благодійних організацій,
Працівники КП «Запоріжремсервіс» вже закрили вибиті вікна у чотирьох багатоквартирних будинках та нежитловому приміщенні. Роботи з усунення наслідків тривають.
Нагадаємо, що в ніч на 2 червня російські війська здійснили масовану комбіновану атаку на Запоріжжя. Ворог завдав щонайменше 20 ударів по місту із різних видів озброєння.