У Нововасилівській гімназії «Перспектива» відбулася благодійна акція: учні разом із батьками зібрали корм для безпритульних тварин. Про це повідомили у закладі.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Ініціативу організували з нагоди Дня добрих справ. Зібрану допомогу передали місцевим волонтерам, які опікуються тваринами.

Раніше ми писали, що у Павлівській громаді волонтери благодійного фонду «Віра в Україну» передали корм місцевій жительці, яка доглядає за тваринами, покинутими через війну.

Завантажити ще...