15 квітня у Павлівській громаді підписали меморандум про співпрацю між Державним навчальним закладом «Запорізьке вище професійне училище» та Нововасилівською гімназією «Перспектива». Про це повідомили в училищі.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Документ уклали під час зустрічі представників училища з адміністрацією гімназії у Павлівській громаді. Він передбачає розвиток профорієнтаційної роботи та створює для учнів нові можливості у виборі професії.

Після підписання меморандуму відбулася профорієнтаційна зустріч. Школярам розповіли про затребувані професії, умови вступу та навчання, а також презентували освітні можливості закладу. Учні також змогли поставити запитання фахівцям.

В училищі зазначають, що співпраця допоможе молоді визначитися з професійним шляхом та стане основою для подальших спільних проєктів і заходів.

Завантажити ще...