У Павлівській громаді стартувала робота над створенням безбар’єрного простору – представники сільської ради взяли участь у першому заході в межах проєкту «Громади без бар’єрів: шлях до інклюзивного відновлення». Про це 14 квітня повідомили у сільраді.

Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!

Під час зустрічі учасники окреслили підготовчі кроки до аудиту безбар’єрності. Він має визначити рівень доступності інфраструктури та допомогти сформувати пріоритети для її покращення.

У сільраді зазначають, що це початок системної роботи зі створення зручного середовища для всіх мешканців, зокрема людей з інвалідністю, батьків із дітьми та людей старшого віку.

Проєкт реалізує громадська організація «Спільно HUB» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Він триватиме до серпня 2026 року та передбачає серію тренінгів і воркшопів, під час яких учасники отримають практичні інструменти для впровадження безбар’єрних рішень.

Завантажити ще...