У Павлівській громаді ліквідували стихійне сміттєзвалище та встановили контейнери для відходів
У Павлівській громаді Запорізької області ліквідували стихійне сміттєзвалище, яке тривалий час утворювалося через несанкціоноване вивезення відходів. Після прибирання території встановили контейнери для збору сміття. Про це 8 травня повідомили у сільраді.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Роботи виконали за кошти місцевого бюджету в межах заходів із благоустрою та покращення екологічного стану населених пунктів громади.
У сільраді закликали жителів і гостей громади дбати про чистоту, дотримуватися правил благоустрою та користуватися встановленими контейнерами для відходів.
Раніше ми писали, що у Павлівській громаді волонтери продовжують підтримувати покинутих через війну тварин.