У Запоріжжі завершається черговий етап відновлення частково зруйнованого внаслідок російського ракетного удару багатоповерхового будинку – по вулиці Кияшка, 22.

Про це повідомляє кореспондент «Відбудови. Запоріжжя».

Відбудову багатоквартирного будинку розпочали влітку 2023 року. За цей час працівники підрядної організації «Статусбудінжиніринг» завершили капітальні роботи у квартирах, підвалі та центрі надання адміністративних послуг на першому поверсі, наново обладнали дах, встановили вікна і двері тощо. Зараз здебільшого тривають внутрішні роботи.

У Дніпровському районі Запоріжжя капітально ремонтують трьохповерховий будинок, в який влучила російська ракета: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ
Будинок на вулиці Кияшка у Дніпровському районі Запоріжжя став мішенню російської ракети у ніч на 24 вересня

«Минулого тижня ми продовжили роботи зі штукатурення та шпаклювання стін у квартирах, а також штукатурення стін на сходових клітинах. Наступного тижня плануємо розпочати укладати керамічну плитку в санвузлах квартир», – розповів директор компанії-підрядника Сергій Дідух.

У Дніпровському районі Запоріжжя капітально ремонтують трьохповерховий будинок, в який влучила російська ракета: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ
На будівельному майданчику над відновленням будинку наразі працюють 37 людей

Зараз підрядники працюють над заміною випусків внутрішньої каналізації (місця приєднання до вуличної мережі) – у першому та четвертому під’їздах. Наступного тижня зроблять аналогічні роботи у другому та третьому під’їздах. На цьому, за словами директора фірми-підрядника, роботи, пов’язані з системами водопостачання та каналізації, будуть повністю завершені.

Що відбувається на будівельному майданчику, який обсяг робіт вже зробили – можна побачити у фоторепортажі:

Раніше ми вже детально розповідали про процес відновлення перших чотирьох багатоповерхівок, частково зруйнованих ракетами країни-агресора.

Завантажити ще...