Гімназія №101 міста Запоріжжя отримала сучасне укриття, яке наразі є не лише комфортним сховищем від можливих обстрілів, але й безпечним місцем роботи вчителів під час онлайн-навчання, і місцем для позакласних активностей школярів.

Про це повідомляє «Відбудова. Запоріжжя».

Укриття облаштоване новими меблями для навчання і відпочинку, школярі забезпечені розвиваючими настільними іграми, конструкторами, знаряддям для фізичних вправ. Вже зараз в укритті проходять заняття творчих гуртків, а в майбутньому, коли Запоріжжя перейде до змішаної форми навчання, тут можна буде проводити очні уроки.

Наразі укриття може прийняти 270 людей, але, за словами заступника мера Запоріжжя Анатолія Васюка, навчальний заклад має ще приміщення, які можна відремонтувати та облаштувати як найпростіше укриття — і таким чином збільшити його місткість.

Як вже писала «Відбудова. Запоріжжя» заступник мера повідомив про активну роботу педагогічних колективів над переходом до змішаної форми навчання.

У 101-й гімназії Запоріжжя облаштували сучасне укриття коштом благодійників

Сучасне укриття у 101-й гімназії облаштували із залученням як благодійних коштів, так і бюджетних грошей: 2,7 млн грн на ремонт та меблі надав благодійний фонд «Допоможемо разом» Андрія Богданця в рамках проєкту Freedom Space, а близько 400 тисяч грн на облаштування входів та вентиляції виділили з міського бюджету.

Аналогічним чином було профінансоване облаштування укриття у 110-й школі Запоріжжя. Воно за потреби може прийняти 200 людей.

Завантажити ще...