UNICEF надасть допомогу Запорізькій області на проєкти з відновлення. Зокрема, виділить 2,5 млн доларів концерну «Міські теплові мережі» та 550 тисяч доларів для КП «Водоканал».

Про ці та інші події – у дайджесті новин «Відбудови. Запоріжжя» за період із 10 по 14 червня 2024 року.

1. Компенсацію за пошкоджене житло погодили 476 запоріжцям: скільки з них отримали виплати

У Запоріжжі 476 власникам житла, пошкодженого внаслідок російських обстрілів, погодили компенсацію за програмою «єВідновлення». Загальна сума виплат склала понад 28,4 мільйони гривень.

2. У Токмацькій міській військовій адміністрації думають над тим, як розміновувати землю після деокупації громади

У Токмацькій МВА розглядають різні способи розмінування території після деокупації громади. Серед можливих засобів – повітряні та наземні дрони для виявлення, ідентифікації та знешкодження вибухівки, міношукачі та важка техніка.

3. Мешканці Токмацької громади повідомили про більш ніж 300 зруйнованих чи пошкоджених будівель

За два роки окупації мешканці Токмацької громади через «Дію» передали до реєстру пошкодженого майна інформацію про більш ніж 300 будівель. Однак провести обстеження буде можливо лише після деокупації.

4. UNICEF надасть Запорізькій області понад 3 млн доларів на проєкти з відновлення

UNICEF надасть допомогу Запорізькій області на проєкти з відновлення. Зокрема, виділить 2,5 млн доларів концерну «Міські теплові мережі» та 550 тисяч доларів для КП «Водоканал».

5. У Запоріжжі прийняли програму розвитку української мови: що вона передбачає

У Запоріжжі ухвалили нову програму всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах життєдіяльності міста на 2024–2030 роки. Програма передбачає розширення використання української мови в комунальних закладах й моніторинг дотримання мовного закону в різних сферах.

Завантажити ще...