Міністерство економіки планує об’єднати ваучер на відновлене житло та іпотеку. Таким чином, запоріжці зможуть використовувати сертифікат “єВідновлення” як передоплату іпотеки за програмою “єОселя”.

Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко, пише Інтерфакс-Україна.

“У нас є задача стратегічна, ми хочемо об’єднати ваучер на відновлене житло й іпотеку. Сподіваюся, що ми через пару місяців з таким новим продуктом вийдемо, й українці зможуть використовувати сертифікат на “єВідновлення” як передоплату для “єОселі”, – сказала вона.

Варто зазначити, що “єОселя” – це програма доступного кредитування на придбання житла. На пільгову іпотеку під 3% річних строком до 20 років з першим внеском від 20% можуть претендувати військові, працівники сектору оборони, медики, педагоги, науковці. З серпня програма доступна всім українцям без власного житла під кредитування 7%.

Нагадаємо, що на початку жовтня у додатку “Дія” з’явилися житлові сертифікати на виплати за зруйноване майно за програмою “єВідновлення”. Вже з наступного місяця мешканці Запорізької області зможуть придбати нове житло або інвестувати гроші в будівництво за кошти з цього сертифіката.

Завантажити ще...