У лютому та квітні цього року у ТОВ «Запорізький ДБК» та ТОВ «ІБК Рассвет» в рамках кримінального провадження стосовно Сабашука було проведено огляд приміщень за адресою вул. Олександра Пивоварова, 4. Про це повідомляє «Відбудова. Запоріжжя» з посиланням на судовий реєстр.

Згідно інформації, наявної в матеріалах кримінального провадження, встановлено, що частина коштів, які були отримані ТОВ «ІБК «РАССВЕТ» на будівництво житла для молодих сімей та осіб, які потребували поліпшення житлових умов, фактично були спрямовані товариством не на будівництва житла у вищевказаних будинках, були фактично сплачені протягом 2019-2020 років ТОВ «ІБК «РАССВЕТ» на рахунки ПАТ «ЗНВКІФ «Рассвет». Гроші були сплачені в якості оплати по операціям з придбання часток в статутному капіталі ТОВ «Запорізький ДБК». 

При цьому, кошти отримані ПАТ «ЗНВКІФ «Рассвет» за продаж часток в статутному капіталі ТОВ «Запорізький ДБК» на суму близько 54 527 048 гривен в подальшому були перераховані товариством пов`язаним юридичним особам, власниками яких є родина Сабашуків, зокрема на ТОВ «Чернігівський ДБК» та АТ «Рассвет».

Крім того, під час оглядів були вилучені документи, які стосуються будівництва будинків по вул. Нагнибіди 76, 77, 78, 79. Ухвалою суда речі та документи, які були вилучені 03.04.2024 в ході проведення огляду, були арештовані.

Як писала раніше «Відбудова. Запоріжжя»,  Верховний суд забов’язав Запорізьку міську раду організувати роботу по завершенню будівництва будинків у Південному мікрорайоні (вулиця Нагнибіди будинки 76 та 77) . Квартири У Південному мікрорайоні Запоріжжя  люди придбалич ерез державну програму молодіжного кредитування. Бюджетне фінансування із Запорізької міської ради на «Цільову програму забезпечення молоді міста Запоріжжя житлом на 2018-2020 рік» становило 32,3 мільйона гривень, а контролювати будівництво мав міський УКБ. Також самі запорожці вклали свої власні гроші в покупку квартир у будинку, що будується, але житла так і не отримали. 

Завантажити ще...